• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Struktura organizacyjna Lista Sędziów i Referendarzy

Lista Sędziów

Lista Sędziów Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia

  Nazwisko Imię Wydział
  Kwiatkowski Paweł I Wydział Cywilny
  Malik Jolanta I Wydział Cywilny, del. SSO
  Mękal Agnieszka I Wydział Cywilny
  Kląskała Marcin I Wydział Cywilny
  Sobieska Aleksandra I Wydział Cywilny
  Masłowska Agata I Wydział Cywilny
  Wieczorek Małgorzata I Wydział Cywilny
  Marcinowski Sebastian II Wydział Karny
  Sielicka Edyta II Wydział Karny
  Kochan Anna II Wydział Karny
  Surma Antonina II Wydział Karny
  Talaga Aneta II Wydział Karny
  Wacowska Magdalena III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  Hutyrczak Anna III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  Myczkowska Kamila III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  Sewera Małgorzata III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  Wielgus Dorota III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  Krajewska Sylwia III Wydział Rodzinny i Nieletnich
  Werocy Agnieszka IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Daniłowicz Martyna IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Szlufik Grażyna IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Wawrzynów Izabela IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Król-Szymielewicz Joanna IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Banasiewicz Mirosława IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Wolska Agnieszka IX Wydział Cywilny
  Wójtowicz-Woźniczka Beata IX Wydział Cywilny
  Skibińska Monika IX Wydział Cywilny
  Sudnik-Hryniewicz Barbara IX Wydział Cywilny, del. SSO
  Łuczak Piotr IX Wydział Cywilny
  Pieniążek-Kosoń Monika IX Wydział Cywilny
  Gabriel Magdalena IX Wydział Cywilny
  Skowron Ewa IX Wydział Cywilny
  Statkiewicz Anna V Wydział Karny
  Pomianowski Paweł V Wydział Karny, del. SSO
  Marchwicka Agnieszka V Wydział Karny
  Borkowska Anna V Wydział Karny
  Górny Marek V Wydział Karny
  Kupiec Michał V Wydział Karny
  Muszyńska Anna V Wydział Karny
  Pol-Kulig Jolanta V Wydział Karny
  Kegel Anna V Wydział Karny
  Sawicki Wojciech VI Wydział Karny
  Gabriel Izabella VI Wydział Karny
  Chodkowski Paweł VI Wydział Karny
  Korzeniewski Krzysztof VI Wydział Karny
  Zawiślak Tomasz VII Wydział Cywilny
  Przytulska-Sikoń Anna VIII Wydział Cywilny
  Dobrowolska Marta VIII Wydział Cywilny
  Bartoszewska Daria VIII Wydział Cywilny
  Cieśla Agata VIII Wydział Cywilny
  Koelner Bartłomiej VIII Wydział Cywilny i VII Wydział Cywilny
  Kontrym Małgorzata VIII Wydział Cywilny
  Kurdziel Grzegorz VIII Wydział Cywilny
  Martyniec Anna VIII Wydział Cywilny i VII Wydział Cywilny
  Sulima Urszula VIII Wydział Cywilny
  Broy Piotr X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Ambrożek Maja X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych i IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Garncarz Anna X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Kuraj Magdalena X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Szajner Marcin X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  Rutkowska Aleksandra X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,  del. do MS
  Chlipała-Kozioł Agnieszka X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
       
       
       
       

Lista Referendarzy Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia

  Nazwisko Imię Wydział
  Ragiel Małgorzata I Wydział Cywilny i IX Wydział Cywilny
  Gałąź  Piotr IX Wydział Cywilny, del. SR Wołów
  Nowotarska - Skóra Zuzanna VIII Wydział Cywilny i IX Wydział Cywilny
  Nieleńczuk-Kosińska Małgorzata VII Wydział Cywilny
  Powszek Paweł VII Wydział Cywilny
  Kozieł Artur VII Wydział Cywilny
  Fibich Aleksandra VII Wydział Cywilny
  Skowroński Tomasz VII Wydział Cywilny
  Krakowski Marek VII Wydział Cywilny
  Łuczyszyn Janusz VII Wydział Cywilny
       

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

 

 

Zobacz stopkę...

Dane Adresowe

ul. Podwale 30
50-040 Wrocław
NIP 896-10-03-972

Punkt Informacji Telefonicznej

tel. 71/74-81-000
Czynny w godzinach:
poniedziałek 7.45 - 17.45,
wtorek - piątek 7.45 - 15.15

Biuro Podawcze Sądu 

ul. Podwale 30
50-040 Wrocław
pok. 60A, parter

Biuro Podawcze 2 Sądu 

pl. Powstańców Śl. 14
53-314 Wrocław
pok. 18, wysoki parter

Punkt kasowy 

ul. Sądowa 1
pok. 9
czynny w godzinach 8.00 - 14.00


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player