• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Struktura organizacyjna Lista Sędziów i Referendarzy

Lista Sędziów

Lista Sędziów Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia

Lp. Nazwisko Imię Wydział
1 Kwiatkowski Paweł I Wydział Cywilny
2 Malik Jolanta I Wydział Cywilny
3 Mękal Agnieszka I Wydział Cywilny
4 Kląskała Marcin I Wydział Cywilny
5 Sznajderska Marzena del. SSO
6 Masłowska Agata I Wydział Cywilny
7 Wieczorek Małgorzata I Wydział Cywilny
8 Sobieska Aleksandra I Wydział Cywilny
9 Marcinowski Sebastian II Wydział Karny
10 Sielicka Edyta II Wydział Karny
11 Siemkowicz Piotr II Wydział Karny
12 Statkiewicz Anna II Wydział Karny
13 Surma Antonina II Wydział Karny
14 Kochan Anna II Wydział Karny
15 Batra Krystyna del. SSO
16 Hutyrczak Anna III Wydział Rodzinny i Nieletnich
17 Myczkowska Kamila III Wydział Rodzinny i Nieletnich
18 Sewera Małgorzata III Wydział Rodzinny i Nieletnich
19 Wielgus Dorota III Wydział Rodzinny i Nieletnich
20 Krajewska Sylwia III Wydział Rodzinny i Nieletnich
21 Wacowska Magdalena III Wydział Rodzinny i Nieletnich
22 Daniłowicz Martyna IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
23 Szlufik Grażyna IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
24 Wawrzynów Izabela IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
25 Król-Szymielewicz Joanna IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
26 Werocy Agnieszka IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
27 Wolska Agnieszka IX Wydział Cywilny
28 Wójtowicz-Woźniczka Beata IX Wydział Cywilny
29 Skibińska Monika IX Wydział Cywilny
30 Sudnik-Hryniewicz Barbara IX Wydział Cywilny
31 Zawiślak Tomasz IX Wydział Cywilny
32 Łuczak Piotr IX Wydział Cywilny
33 Pieniążek-Kosoń Monika IX Wydział Cywilny
34 Marchwicka Agnieszka V Wydział Karny
35 Borkowska Anna V Wydział Karny
36 Gabriel Magdalena V Wydział Karny
37 Kupiec Michał V Wydział Karny
38 Muszyńska Anna V Wydział Karny
39 Pol-Kulig Jolanta V Wydział Karny
40 Pomianowski Paweł V Wydział Karny
41 Talaga Aneta V Wydział Karny
42 Górny Marek V Wydział Karny
43 Chodkowski Paweł VI Wydział Karny
44 Korzeniewski Krzysztof VI Wydział Karny
45 Sawicki Wojciech VI Wydział Karny
46 Świergiel Katarzyna VI Wydział Karny
47 Gabriel Izabella VI Wydział Karny
48 Kegel Anna VI Wydział Karny
49 Cieśla Agata VIII Wydział Cywilny
50 Koelner Bartłomiej VIII Wydział Cywilny
51 Kontrym Małgorzata VIII Wydział Cywilny
52 Kurdziel Grzegorz VIII Wydział Cywilny
53 Martyniec Anna VIII Wydział Cywilny
54 Sulima Urszula VIII Wydział Cywilny
55 Przytulska-Sikoń Anna VIII Wydział Cywilny
56 Dobrowolska Marta VIII Wydział Cywilny
57 Bartoszewska Daria VIII Wydział Cywilny
58 Kuraj Magdalena X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
59 Szajner Marcin X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
60 Rutkowska Aleksandra X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
61 Chlipała-Kozioł Agnieszka X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
62 Broy Piotr X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
63 Garncarz Anna X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
       

Lista Referendarzy Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia

Lp. Nazwisko Imię Wydział
1 Ragiel Małgorzata I Wydział Cywilny
2 Gałąź  Piotr IX Wydział Cywilny
3 Kinstler Ewa VII Wydział Cywilny
4 Nieleńczuk Małgorzata VII Wydział Cywilny
5 Powszek Paweł VII Wydział Cywilny
6 Kozieł Artur VII Wydział Cywilny
7 Fibich Aleksandra VII Wydział Cywilny
8 Skowroński Tomasz VII Wydział Cywilny
9 Krakowski Marek VII Wydział Cywilny
10 Łuczyszyn Janusz VII Wydział Cywilny
11 Nowotarska - Skóra Zuzanna VIII Wydział Cywilny

 

 

Zobacz stopkę...


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player